باتری UPS صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری یکی از مهمترین قطعات موجود در هر کارخانه، بیمارستان، پالایشگاه، نیروگاه و …. است که ممکن است در صورت عدم حضور آن، روند مجموعه مختل شود.

منبع تغذیه اضطراری (UPS) که به عنوان پشتیبان باتری نیز شناخته می شود، زمانی که منبع برق معمولی شما از کار بیفتد یا ولتاژ به سطح غیر قابل قبولی کاهش یابد، برق پشتیبان را فراهم می کند. UPS امکان خاموش کردن ایمن و منظم رایانه و تجهیزات متصل را فراهم می کند. اندازه و طراحی یک یو پی اس تعیین کننده مدت زمان تامین برق است.

کارخانه صبا باتری با تولید باتری های صنعتی در طیف وسیعی از آمپر و ولتاژ کمک بزرگی در صنعت کشور ایران کرده است، زیرا یک سیستم پشتیبانی برق به یک مجموعه کمک می کند تا اطلاعات و پیوستگی روند کار مجموعه حفظ شود.

باتری 12 ولت 100 آمپر صبا باتری

باتری یو پی اس صبا را می توانید از طریق شماره گیری تلقن تماس زیر سفارش دهید و باتری مورد نیاز خود را با تاریخ تولید جدید و سطح کیفیت بالا، همراه با گارانتی بلندمدت خریداری کنید.

برای خرید باتری یو پی اس باید اطلاعات کافی در رابطه با میزان مصرف برق مجموعه خود داشته باشید تا بتوانید باتری را در آمپر و ولتاژ صحیح خریداری کنید، همچنین تعداد باتری ای که باید خریداری کنید هم از اهمیت فراوانی برخوردار است و اگر شما باتری ها را در تعداد صحیح خریداری نکنید، برق مجموعه شما به درستی تامین نمی شود و یا اگر بخواهید از باتری ها در دستگاه یو پی اس استفاده کنید، در تعداد صحیح نصب شود، دستگاه یو پی اس به مشکل بر میخورد و نمی تواند به درستی برق را تامین کند.

کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند و شما را برای خرید صحیح راهنمایی می کنند.

67 422 – 021

 

باتری ups صبا 100 آمپر 12 ولت

59,737,000 ریال

باتری ups صبا 200 آمپر 12 ولت

121,076,000 ریال

باتری ups صبا 42 آمپر 12 ولت

30,053,000 ریال

باتری ups صبا 65 آمپر 12 ولت

40,276,000 ریال

تکنولوژی تولید باتری های کارخانه صبا باتری

کارخانه صبا باتری، برای تولید باتری های یو پی اس خود از تکنولوژی های جدید و مطابق استاندارد های جهانی استفاده می کند تا بتواند با کیفیت ترین و قوی ترین نوع باتری یو پی اس را به بازار عرضه کند.
تکنولوژی هایی که کارخانه صبا باتری استفاده می کند، شامل موارد زیر است:

  • باتری 12 ولت و 6 ولت با تکنولوژی تولید سیلد ساکن VRLA
  • باتری 2 ولت اسیدی با تکنولوژی تولید OPZS
  • باتری 2 ولت PZS

آیا می توان از باتری یو پی اس در منازل استفاده کرد؟

بهترین منبع تغذیه بدون وقفه به شارژ کامل دستگاه شما کمک می کند، چه در طوفان یا یک رویداد غیرمنتظره برق را قطع کنید. پشتیبان‌گیری باتری UPS نه تنها می‌تواند به لپ‌تاپ یا رایانه شما کمک کند، بلکه به چاپگرها، دستگاه‌های DVR و سایر دستگاه‌های بی‌سیم نیز کمک می‌کند. پشتیبان گیری باتری یو پی اس می تواند شامل چندین پریز داخلی باشد که به شما امکان می دهد چندین دستگاه را در میز یا مرکز سرگرمی خود وصل کنید. بسیاری از پشتیبان‌گیری‌های باتری UPS دارای زنگ هشدار هستند که می‌تواند شما را از وضعیت دستگاه‌هایتان، به‌روز نگه دارد.