باتری لیفتراک صبا
خرید باتری لیفتراک صبا

خرید باتری لیفتراک

تعمیر و نگهداری باتری لیفتراک یک مسئله اصلی برای بسیاری از انبارها است. یکی از جنبه های مهم نگهداری باتری لیفتراک ، دانستن اجزای باتری و نحوه مراقبت از هر یک است. دانستن جزئیات مرتبظ با باتری لیفتراک ، از جمله نحوه عملکرد آنها و مشکلاتی که ممکن است ایجاد شود، به شما کمک می کند تا توانایی خود را در نگهداری باتری ها بهبود بخشید تا آنها برای مدت طولانی تری در اوج راندمان کار کنند. برای کمک به شما یا تیمتان در مورد اجزای باتری لیفتراک، در اینجا مطلبی در مورد باتری لیفتراک و اطلاعات فنی در مورد آورده شده است.

از آنجایی که انواع مختلفی از باتری لیفتراک وجود دارد، مانند باتری های 12، 24، 36 یا 48 ولتی و همچنین برخی تفاوت های ظریف در طراحی از یک برند باتری به دیگری، این بررسی اجمالی بر روی جزئیات گسترده باتری لیفتراک سرب اسیدی تمرکز خواهد کرد. استفاده از باتری های سرب اسیدی در تولید باتری های لیفتراک رایج‌تر هستند، زیرا به اندازه کافی سنگین بوده و به عنوان وزنه تعادل برای لیفتراک عمل کنند.

خرید باتری لیفتراک از جمله مواردی است که باید در هنگام انجام آن دقت زیادی را به خرج دهید. برای این که بتوانید یک باتری لیفتراک مناسب تهیه کنید، باید ابعاد کانتین، ولتاژ آن و میزان آمپر مورد نیاز را با کارشناسان خبره در میان گذاشته و از ایشان درخواست کنید با توجه به این موارد مناسب ترین گزینه را به شما ارائه کنند. اگر کانتین شما فرسوده شده و امکان استفاده مجدد از آن را ندارید، می توانید این موضوع را با کارشناسان فروش شرکت در میان بگذارید و از ایشان در خواست کنید علاوه بر باتری مورد نظر شما، کانتین مناسب را هم به شما ارائه کنند.

برای ارتباط با کارشناسان ، می توانید در روز هایی کاری از ساعت 8 الی 18 با شماره تلفن درج شده در سایت تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از کارشناسان فروش دریافت کنید. تحویل بار شما حداقل 30 تا 40 روز کاری زمان می برد. پس از آمده شدن بار ، برای تحویل گرفتن بار خود هم می توانید از کارشناسان درخواست کنید آدرس انبار را برای تحویل بار به شما ارائه کرده و هم در صورت امکان می توانید درخواست کنید بار را برای شما ارسال کنند، ارسال بار برای شهرستان ها از طریق ارسال به باربری مورد نظر شما انجام خواهد شد.

03.01.27 :  باتری لیفتراک یکی از اجزای حیاتی یک لیفتراک برقی است که نیروی لازم برای کارکرد موتور الکتریکی و سیستم های کمکی خودرو را فراهم می کند. در اینجا دو مورد از کاربردها و عملکردهای کلیدی باتری لیفتراک آورده شده است:

برق رسانی به موتور الکتریکی : باتری های لیفتراک انرژی الکتریکی را به موتور الکتریکی لیفتراک می رسانند که حرکت خودرو را هدایت می کند. این موتور انرژی الکتریکی باتری را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و به چرخ‌های محرک لیفتراک نیرو می‌دهد و آن را قادر می‌سازد به جلو، عقب و مانور در انبار یا تأسیسات صنعتی بپردازد.

بلند کردن و پایین آوردن بارها : لیفتراک های مجهز به موتورهای الکتریکی علاوه بر رانندگی، از نیروی باتری برای کارکرد سیستم های هیدرولیک مسئول بلند کردن و پایین آوردن بارها استفاده می کنند. دکل، شاخک ها و سیلندرهای هیدرولیک لیفتراک توسط باتری تغذیه می شوند و به اپراتورها اجازه می دهند بارها را با دقت و کنترل بالا ببرند، پایین بیاورند و قرار دهند.

12.19 : ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد که باتری لیفتراک نیاز به تعویض پیدا کرده است :

سن : مانند هر باتری، باتری لیفتراک طول عمر محدودی دارد. با گذشت زمان، سلول‌های درون باتری تحلیل رفته و توانایی خود را برای نگه داشتن شارژ موثر از دست می‌دهند.

آسیب : باتری های لیفتراک ممکن است در اثر استفاده یا نگهداری نادرست آسیب ببینند. این آسیب می تواند ظرفیت باتری را کاهش داده یا باعث از کار افتادن پیش از موعد آن شود.

سولفاته شدن : سولفاته شدن زمانی اتفاق می افتد که کریستال های سولفات سرب روی صفحات باتری تشکیل شود. اگر باتری برای مدت طولانی در حالت دشارژ باقی بماند یا به درستی نگهداری نشود، ممکن است این اتفاق بیفتد. سولفاته شدن ظرفیت باتری را کاهش  داده و در نهایت می تواند آن را غیرقابل استفاده کند.

خوردگی : خوردگی پایانه ها یا کانکتورهای باتری می تواند در جریان برق اختلال ایجاد کند و عملکرد باتری را کاهش دهد.

با تست و برسی منظم سلامت باتری لیفتراک ، می توانید برای تعویض به موقع باتری برنامه ریزی کنید.

 

67 422 – 021

 

تماس ضروری در ساعات غیر اداری

01 29 560 – 0912

 

قیمت باتری لیفتراک برقی صبا
ارسال سراسری باتری لیفتراک صبا

تحویل باتری لیفتراک

آماده سازی باتری لیفتراک برقی شما چیزی بین 30 تا 40 روز کاری زمان می برد. بعد از آماده سازی، بار مربوط به سفارش شما به انبار نمایندگی منتقل شده و پس از طی شدن مراحل مبربوطه آماده تحویل خواهد شد. برای تحویل گرفتن بار می توانید از کارشناسان درخواست کنید بار مورد نظر شما را به باربری مورد اعتمادتان بفرستند ، از طرفی اگر ساکن تهران یا شهر های اطراف باشید، می توانید از کارشناسان درخواست کنید که بار را برای شما به آدرسی که مد نظر دارید ارسال کنند.

در صورتی که تمایل داشته باشید خودتان برای تحویل بار به انباری که معرفی شده مراجعه کنید، می توانید از کارشناس فروش درخواست کنید که آدرس انباری که بار شما در آن قرار گرفته را به شما اعلام کنند تا با هماهنگی قبلی برای تحویل بار به آدرس مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت های به روز باتری ها باید با یکی از شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته و با توجه به تغییرات قیمت اعمال شده، قیمت به روز را باتری از کارشناسان دریافت کنید. قیمتی که نمایندگی رسمی صبا باتری بابت خرید باتری لیفتراک اعلام می کند، قیمت اعلامی کارخانه است و مطمعناً مناسب ترین قیمت در نظر گرفته شده برای باتری با کیفیت درجه یک است، پس با خیال راحت خرید باتری لیفتراک خود را از نمایندگی رسمی صبا باتری انجام دهید.

03.02.16 : لیفتراک ها معمولاً در انبارها، مراکز توزیع، تأسیسات تولیدی و سایر تنظیمات صنعتی برای کارهای جابجایی مواد مانند بارگیری، تخلیه، انبار کردن و حمل و نقل کالا استفاده می شوند. باتری های لیفتراک نقش مهمی در تضمین عملکرد مداوم این وسایل نقلیه در طول روز کاری دارند. وظیفه اصلی باتری لیفتراک برقی تامین نیروی الکتریکی برای کارکرد موتور(های) الکتریکی است که لیفتراک را به حرکت درآورده و سیستم های هیدرولیک آن را تامین می کند. در اینجا دو مورد از عملکردهای اصلی باتری لیفتراک آورده شده است :

راه‌اندازی موتور الکتریکی : لیفتراک‌هایی که با موتورهای الکتریکی کار می‌کنند به باتری‌ها به‌عنوان منبع اصلی انرژی خود متکی هستند. باتری انرژی الکتریکی را برای موتور که لیفتراک را به حرکت در می آورد، تامین می کند. این اجازه می دهد تا لیفتراک حرکت کند، شتاب بگیرد و در صورت نیاز تغییر جهت دهد.

سیستم های هیدرولیک نیروزا : علاوه بر نیروی محرکه، لیفتراک ها از سیستم های هیدرولیک برای بالا بردن، پایین آوردن، کج کردن و قرار دادن شاخک ها یا سایر اتصالات استفاده می کنند. باتری نیروی الکتریکی را برای کارکردن پمپ(های) هیدرولیک و شیرهای کنترلی که این عملکردها را کنترل می کنند، فراهم می کند.

 

67 422 – 021

تماس ضروری در ساعات غیر اداری

01 29 560 – 0912

 

فروش باتری لیفتراک برقی صبا
باتری لیفتراک برقی صبا

2 دیدگاه در “باتری لیفتراک

  1. نیرو رسان برتر گفت:

    ما برای دریافت اطلاعات از کارشناسان شما با شمارتون تماس گرفتیم و با وجود این که اعلام کردیم باتری لیفتراک برقی ما ۸۰۰ آمپر هست بازم پافشاری داشتن که ابعاد کانتینر رو از ما بپرسن ، در حالی که ما اصلا نیاز به کانتینر نداشتیم و درخواست هم برای کانتینر نداده بودیم!! میشه علت این پافشاری رو توضیح بدید ؟

    1. مدیر گفت:

      با عرض سلام ، کاربر محترم با توجه به این که باطری لیفتراک از پیش ساخته شده نبوده و باید مطابق با ابعاد کانتینر و ولتاژ مورد نیاز لیفتراک برقی شما ساخته شود ، لازم است کارشناسان اطلاعاتی از جمله ابعاد کانتینر و ولتاژ مورد نیاز را در اختیار داشته تا بتوانند بهترین گزینه را به شما معرفی کنند. حتماً ابعاد دقیق کانتینر باتری را برسی کرده و به کارشناسان اعلام کنید، حتی اگر نیاز به خرید کانتینر جدید ندارید انجام این فرایند الزامیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *