باتری لیفتراک صبا
خرید باتری لیفتراک صبا

خرید باتری لیفتراک

تعمیر و نگهداری باتری لیفتراک یک مسئله اصلی برای بسیاری از انبارها است. یکی از جنبه های مهم نگهداری باتری لیفتراک ، دانستن اجزای باتری و نحوه مراقبت از هر یک است. دانستن جزئیات مرتبظ با باتری لیفتراک ، از جمله نحوه عملکرد آنها و مشکلاتی که ممکن است ایجاد شود، به شما کمک می کند تا توانایی خود را در نگهداری باتری ها بهبود بخشید تا آنها برای مدت طولانی تری در اوج راندمان کار کنند. برای کمک به شما یا تیمتان در مورد اجزای باتری لیفتراک، در اینجا مطلبی در مورد باتری لیفتراک و اطلاعات فنی در مورد آورده شده است.

از آنجایی که انواع مختلفی از باتری لیفتراک وجود دارد، مانند باتری های 12، 24، 36 یا 48 ولتی و همچنین برخی تفاوت های ظریف در طراحی از یک برند باتری به دیگری، این بررسی اجمالی بر روی جزئیات گسترده باتری لیفتراک سرب اسیدی تمرکز خواهد کرد. استفاده از باتری های سرب اسیدی در تولید باتری های لیفتراک رایج‌تر هستند، زیرا به اندازه کافی سنگین بوده و به عنوان وزنه تعادل برای لیفتراک عمل کنند.

خرید باتری لیفتراک از جمله مواردی است که باید در هنگام انجام آن دقت زیادی را به خرج دهید. برای این که بتوانید یک باتری لیفتراک مناسب تهیه کنید، باید ابعاد کانتین، ولتاژ آن و میزان آمپر مورد نیاز را با کارشناسان خبره در میان گذاشته و از ایشان درخواست کنید با توجه به این موارد مناسب ترین گزینه را به شما ارائه کنند. اگر کانتین شما فرسوده شده و امکان استفاده مجدد از آن را ندارید، می توانید این موضوع را با کارشناسان فروش شرکت در میان بگذارید و از ایشان در خواست کنید علاوه بر باتری مورد نظر شما، کانتین مناسب را هم به شما ارائه کنند.

برای ارتباط با کارشناسان ، می توانید در روز هایی کاری از ساعت 8 الی 18 با شماره تلفن درج شده در سایت تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از کارشناسان فروش دریافت کنید. تحویل بار شما حداقل 30 تا 40 روز کاری زمان می برد. پس از آمده شدن بار ، برای تحویل گرفتن بار خود هم می توانید از کارشناسان درخواست کنید آدرس انبار را برای تحویل بار به شما ارائه کرده و هم در صورت امکان می توانید درخواست کنید بار را برای شما ارسال کنند، ارسال بار برای شهرستان ها از طریق ارسال به باربری مورد نظر شما انجام خواهد شد.

 

67 422 – 021

 

تماس ضروری در ساعات غیر اداری

01 29 560 – 0912

 

قیمت باتری لیفتراک برقی صبا
ارسال سراسری باتری لیفتراک صبا

تحویل باتری لیفتراک

آماده سازی باتری لیفتراک برقی شما چیزی بین 30 تا 40 روز کاری زمان می برد. بعد از آماده سازی، بار مربوط به سفارش شما به انبار نمایندگی منتقل شده و پس از طی شدن مراحل مبربوطه آماده تحویل خواهد شد. برای تحویل گرفتن بار می توانید از کارشناسان درخواست کنید بار مورد نظر شما را به باربری مورد اعتمادتان بفرستند ، از طرفی اگر ساکن تهران یا شهر های اطراف باشید، می توانید از کارشناسان درخواست کنید که بار را برای شما به آدرسی که مد نظر دارید ارسال کنند.

در صورتی که تمایل داشته باشید خودتان برای تحویل بار به انباری که معرفی شده مراجعه کنید، می توانید از کارشناس فروش درخواست کنید که آدرس انباری که بار شما در آن قرار گرفته را به شما اعلام کنند تا با هماهنگی قبلی برای تحویل بار به آدرس مراجعه کنید.

برای اطلاع از قیمت های به روز باتری ها باید با یکی از شماره تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته و با توجه به تغییرات قیمت اعمال شده، قیمت به روز را باتری از کارشناسان دریافت کنید. قیمتی که نمایندگی رسمی صبا باتری بابت خرید باتری لیفتراک اعلام می کند، قیمت اعلامی کارخانه است و مطمعناً مناسب ترین قیمت در نظر گرفته شده برای باتری با کیفیت درجه یک است، پس با خیال راحت خرید باتری لیفتراک خود را از نمایندگی رسمی صبا باتری انجام دهید.

 

67 422 – 021

تماس ضروری در ساعات غیر اداری

01 29 560 – 0912

 

فروش باتری لیفتراک برقی صبا
باتری لیفتراک برقی صبا